o nas

Szukasz luksusowego basenu wypełnionego krystalicznie czystą wodą ?

Nie szukaj dalej !!!

Firma P.W. „TĘCZA” zapewni Ci relaks, o jakim marzysz w gorące dni lata i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy baseny w kilkunastu rozmiarach o zróżnicowanej głębokości. Zapewniamy wysoką jakość naszych produktów,  które posiadają wszelkie wymagane CERTYFIKATY i ATESTY.

W Europie zachodniej od lat popularne są składane baseny rekreacyjne o dużych kubaturach. To właśnie na nich rozgrywane są halowe regaty na deskach windsurfingowych. Łatwy montaż i demontaż pozwala na dowolną mobilność, ale także nie zmusza do wykonywania projektu architektonicznego, wykopywania i zbrojenia niecki basenowej, zdobywania zezwoleń.
Stały basen wymaga troskliwej opieki przez cały rok, a po zimie prawie zawsze prac konserwacyjnych. W przypadku basenów składanych nie ma takiej konieczności. Po prostu wystarczy go wysuszyć, złożyć i… do zobaczenia w przyszłym sezonie.
Baseny Laghetto, to kilkanaście basenów o zróżnicowanych wymiarach i głębokościach, mogących funkcjonować w przydomowym ogródku, na działce
rekreacyjnej, na plaży, czy w szkole do nauki pływania. Baseny Laghetto zbudowane są ze specjalnej folii zbrojonej, zabezpieczone antygrzybicznie, antybakteryjnie i filtrem UV przed promieniowaniem słonecznym. Stelaż basenu zbudowany jest z giętkich rur ze stali nierdzewnej ocynkowanej.

Jak działamy

Jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.

Masz problem z wyborem Basenu Lagetto?